Meist

 

Päikene (№ 21)

aadress: Hariduse tn. 11, 20303, Narva
Direktori tel.: 35 45979
E-post: narvapaikene@hot.ee

Direktor: Heli Adamovitš

õppealajuhataja kt: Arina Sokolovskaja

tel: 35 95599

Majandusjuhataja: Galina Zolotova

tel: 35 95511

Ona+

Tervisetöötaja: Ona Macutkeviciene

tel: 35 95599

 

Narvas võetakse kasutusele lasteaiateenuse taotluste menetlemiseks ARNO

 

Alates selle aasta oktoobrist toimub Narvas lasteaiateenuse taotlemine ja taotluste menetlemine haridusteenuste haldamise veebikeskkonnas ARNO www.arno.ee

 

Lasteaiakoha saamiseks tuleb nüüd lapsevanemal esitada taotlus iseseisvalt veebikeskkonnas ARNO või pöörduda (mugavaima või lähima) lasteaia poole, et taotluse täitmiseks siseneda asutuse juhendamisel ARNO veebikeskonda ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil. Samaaegselt võib endiselt kasutada ka paber- või e-taotluse esitamise võimalust: seda võib teha elektroonselt (selleks edastada digitaalse allkirjaga Kultuuriosakonna e-posti aadressile kultuur@narva.ee) või paberil (selleks allkirjastada käsitsi ning esitada Kultuuriosakonda kas isiklikult või lasteaia vahendusel). Kõik lasteaiakoha taotlused, mis on juba esitatud, edastatakse Kultuuriosakonda ning kantakse ARNO veebikeskkonda.

Arno süsteem on nüüd kõigile avalik. Link on avaldatud linna veebilehel https://www.narva.ee/koolieelsed-lasteasutused. Otselingi aadress on https://piksel.ee/arno/narva/. Peatselt peaks link Narva Arnole ilmuma ka arno.ee veebilehel.  Selleks tutvuge palun Arno keskkonna kasutusjuhendiga lapsevanemale.