Avaleht   Rühmad   Seenekesed

Seenekesed

“Seenekesed” – Osaline keelekümblusrühm

 6 – 7 a. lapsed

Rühma aastakava

000 opetaja Olga+Õpetaja: Olga Vangonen  (õppekeel – vene)

AnnaKeelekümbluspetaja: Anna Maksimova  (õppekeel – eesti)

Svetlana-Ignatjeva

Õpetaja abi: Svetlana Ignatjeva

 

 

 

22.12.20 Aplikatsioon “Ingel”

 

21.12.20 Aplikatsioon+joonistamine “Kuusekaunistus”

 

14.01.2021 Origami+joonistamine “Metsloomad”

15.01.2020 Koostöö lastevanematega, näitus “Lõbus lumememm”

15.01.21 – Värvilised katsed (lillede värvimine)

11.01.21 – Paberist konstrueerimine “Lindude söögimajad”

8.01.2021Sümmeetriline lõige,aplikatsioon, joonistus “Leevike on pihlakal”

8.01.21 Suusatamine

 

6.01.2021 Lumehelbeke plastiliinist

4.01.2021 Talvine jälutuskäik

29.12.2020 Aplikatsioon “Kuusk”.

28.12.2020. Aplikatsioon “Lumememm”

Kaunistame piparkooke

30.11.20 – I Advent (küünla süütamine, vestlus)

30.11.20 – Joonistamine “Karu”

24.11.20 – Tutvumine rahaühikutega (euro, sent)

20.11.2020 Meeskonnatöö: plakati “Transport” koostamine

26.11.20 – Kadripäev rühmas (kadrimaskide meisterdamine, laulud, maiustused, temaatilised töölehed)

19.11.2020 Joonistamine (kriidid, akvarell) “Sellised erinevad autod”

17.11.2020 Aplikatsioon “Linna tänavad”

12.11.20 – Mardipäev (laulud, konkursid, mõistatused, mustad ja tagurpidi pööratud riided)

11.11.2020 Fotonäitus “Puhkame Eestis”

06.11.20 – Üllatus poistele

30.10.2020.Kujustus + aplikatsioon  “Linnuke”

02.11.20 – Jalutuskäik, meeskonnavõistlused

28.10.2020  “Kuldne sügis”

28.10.2020 Aplikatsioon “Ööküll”

23.10.20 – Katsed veega “Kõndiv vesi”

21.10.2020 “Kosmose värvid” joonistamine (värvipliiatsid, akvarellid, sool)

16.10.2020 Liiklusmäng “Rebane, kana ja tibud”

16.10.2020 Joonistamine “Rebane”

12.10.20 – Voolimine + kleepetöö “Pagar”

08.10.20 Joonistamine “Sügisvärvid” (akvarell)

“Tulest targem” Üritus lastele lasteaias korraldab Ida Päästekeskus ohutusõpe projekti raames. 12.10 – Seenekesed rühm

Loominguline ülesanne teemal “Tulest targem”, kleepetöö “Päästja”

5.10.2020 Teema: “Sügise värvid” õuesõpe

5.10.2020 Voolimine “Sügispuu”, töötame paarides

 
01.10.20 – Korrastustöö: lehtede korjamine
 

2.10.2020 Joonistamine “Seen-maja”

24.09.2020 Konstrueerimine + aplikatsioon “Röövik on õunas/pirnis”,
28.09.2020 Origami “Seened”

16.09.2020 Sülearvuti valmistamine “Kõik minust”

14.09.2020 Joonistamine +aplikatsioon “Minu nime esimene täht “

03.09.2020 Aplikatsioon “Kased sügisel”
10.09.2020 Joonistamine kriidiga “Sügislehed”

25.09.20 – Meeskonnatöö: mäng “Koosta sõna”

15.09.20 –  Õuesõpe “Puud ja nende viljad”

17.09.20 – Joonistamine “Puud sügisel”