Avaleht   Meist   Aasta tööplaan 2019 – 2020

Aasta tööplaan 2019 – 2020

             1.september 2019                                                                                             Kinnitan:

                                                                                                       H.Adamovitš

                                                                                     L/a “Päikene” direktor

Narva lasteaia «Päikene» 2019-2020 õ.-a. TÖÖPLAAN

Aasta teema „Meie metsa muinaslood“.

Eesmärk: Toetada lapse igakülgset arengut, väärtustades traditsioone, kodulugu ja keskkonda.

Lasteaia eripära arendamine ja Eesti kultuuritraditsioonide lõimimine õppetegelusse.

September 2019
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
1-15 diagnostika

 

„Kus me veetsime suve?»  kollaazi fotonäitus  8,7,3 rühmad

Näitus käsitöö looduslikust materjalist 7 rühm

 12.09.19 Suvekuu Hällilapsed

Kuu viimane neljapäev – Hällilapsed

Ekskursioon Narva Muuseumi ( III,IV reede – 7,9 rühm)

Ekskursioon Kunstigaleriisse (I, II  reede – 9,7,4,6 rühmad)

 

 11.09 kell 10.00 Ohutuse päev  – üritust korraldab Päästeamet (9+7 rühmad)
Kus me veetsime suve?» laste lood fotodel  (Sipelgad)

 

10.09.19 –

17.00 – 17.30 Lastevanemate üldkoosolek

 

03.09.2019 Teadmistepäev – meelelahutus
10.09 -17.30 Lastevanemate koosolek

Aasta teema „Meie metsa muinaslood“ (rühmades)

 24.09.2019

kell 17.00

Lasteaia hoolekogu liikmete koosolek

 

 4.09.2019 Tulekahju evakuatsiooniõpe

 

27.09 kell 15.15

Teater (marionett)

(7,5,6 rühmad)

„Meie sõbrad – Loomad“ fotonäitus.

5 rühm

13.09.2019 Sügislaat

 

 

 

Oktoober 2019
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
Õpetajatepäeva postkaardi meisterdamine

 

21.10 ks” sügisnäitus “Rühma LOGO”  (vanemad ja lapsed) Kuu viimane neljapäev – Hällilapsed

 

17.10  kell 10.30 tutvumisekskursioon Narva Keskraamatukogus– 7 rühm  

 

 

 

 

28.10-01.11 Kingitused isadele.

Tüdrukud teevad poistele kingitusi.

 

 

Arenguvestlused vanematega

 

 

 

 

 “Tulest targem” Üritus lastele lasteaias korraldab Ida Päästekeskus  ohutusõpe projekti raames.

4.10 kell 9.30 –

Sipelgad rühm

18.09 kell 9.30 – Pardikesed rühm

 

Luuletuste dramatiseering väikestele lastele 7 rühm 22.10 kell 10.00 Sportlik üritus 5-6.a lastele Keeltellütseumis

 

“Sügis on metsas”- fotonäitus 4 rühm

“Imeline mets”- fotonäitus 6 rühm

 

21.10-25.10 Loomingunädal: “Meie metsa elanikud»  18.10 kell 15.15

teater «Tuuleveski»

etendus “Tuhkatriinu”

(7,5, 8,9,4,6 rühmad)

 

 .10.2019 “Liiklus” Lahtised tuunid lasteaia lastega Narva Vannalinna Riigikoolis (7,9 rühm)

 

21.10-25.10 Loomingunädal: “Meie metsa elanikud»

Rühmad esitavad  Rühma LOGO:

 1 rühm + 6 rühm, 2 rühm + 8 rühm, 3 rühm, 4 rühm, 5 rühm, 7 rühm, 9 rühm

 

November 2019
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
Isadepäevaks

postkaardi meisterdamine rühmades

“Isa jutustab oma tööst” vestlus – mäng  isaga 9 rühmas

 

 

Kuu viimane neljapäev – Hällilapsed Ekskursioon Narva Noorte Meremeeste Klubisse

1.11 kell 10.30 – 7 rühm

15.11 kell 10.30 – 9 rühm

“Kingitused isadele,

poistele”.käsitöö lastega 9 rühm

 

 

“Kooliaastad on suurepärased” näitus 4 rühm  12.11. kell 9.00

Mardipäev osalevad 4,6,7,9 rühmad

29.11 kell 15.15

teater «Tuuleveski»

etendus “Poial-Liisi”

(6,3,9,4,8,5 rühmad)

4.11- 8.11

Poiste nädal. Tööriistad ja transport.

“Minu isa töö” – ekskursioon ja vestlus

4 rühm

 4.11- 8.11 “Isadepäev” (sportlik meelelahutus) 5.11 kell 9.45

12.11 kell 9.45 jäähoki Üritus 6-7.a.lastele

10 poisse

(külastamine Jäähalli)

«Teeme ära!» – võistlused  poistele 3,4 rühm

 

 11.11-15.11.19   Lahtiste uste nädal lastevanematele 26.11 kell 9.00

Kadripäev

Osalevad 4,6,7,9 rühmad

“Tutvumispidu”

Ekskursioon Vanalinna Riigikooli (Sipelgad, Pardikesed rühmad)

“Minu isa töö”

–          Fotonäitus  3 rühm

“Meie suurepärased isad!” näitus

8 rühmad

22.11. kell 15.30 Ilmarine teater

(6,4 rühmad)

“Minu isa – kapten” meister klass isaga spordisaalis (7 rühm)

 

12.11kell 10.30 tund “Pipi Pikksukk” tutvumine raamatuga Narva Keskraamatukogus – 7 rühm

 

 

 

Detsember 2019
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
“ Advent” ja “Jõulud” õppefilmide vaatamine

 

16.12 ks Talvine näitus “Juubelikaartide  valmistamine” (lasteaia lapsed lastevanematega)

 

 

Kuu viimane neljapäev – Hällilapsed Ekskursioon Narva Muuseumi

Ekskursioon Kunstigaleriisse

“Kassipoeg  kuuse all” meisterklass 5 rühm 2-6.12 2019 –

“Teeme ja kaunistame rühmades piparkooke”

Meisterklass lastevanematega

2.12, 9.12, 16.12  Igal esmaspäeval – advent saalis
23.12 “Jõulujutt” lasteaia lastele.
Ekskursioon „Prizma“ kauplusse

.12 kell 10.00  –  7,9 rühmad

16.12 ks Talvine näitus “Juubeli kaartide  valmistamine”

(õpetajad teevad lastega koos)

20.12.2019 Lasteaia juubelimuinasjutt linna kultuurimajas Rugodiv

(lasteaia juubeli puhul)

 

 23.12 – 03.01 Loomingunädal: “Jõulude muinsjutud»
“Kuusk” näitus 6 rühm  

 

Jaanuari kuu jooksul – Teatrinädal “Meie metsa muinasjutud”– lasteaia lastele (rühma õpetajad ja  laste vanemad)

 

Jaanuar 2020
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
“Kuidas leida tee” Muinasjutu esitlemine väikestele lastele (Sipelgad) Perepidu Lumelinnaku ehitamine Kuu viimane neljapäev – Hällilapsed Ekskursioon Narva Muuseumi

Ekskursioon Kunstigaleriisse

„Jõuluhani“ Mänguasjade meisterdamine oma kätega –

9 rühm

“Meie  metsa muinasjutud” –

Muinasjutud lasteaia lastele (rühma õpetajad, laste vanemad) kuuaja  jooksul

 7.01 Vene Jõulud Kaljadki (6-7a. lapsed) “Aabitsapidu” ja

ekskursioon Vanalinna Riigikooli (Sipelgad ja Pardikesed)

  24.01 kell 15.15

teater „Lepatriinu“

Etendus „Vinni – Puhh ja tema sõbrad“ (5,8,9,6,3,4,7 rühmad)

 

 

 

 

Veebruar 2020
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
“Valentinkad sõpradele”

Meelelahutus „Sõbrapäev“ rühm „Mesimummid“  koos rühmaga  „Jänkud“, Sipelgad + Pardikesed.

„Sõbrapäev“kontsert

(Jänkud + Sipelgad )

“Valentinkad lastevanematele” Kuu viimane neljapäev – Hällilapsed  Ekskursioon Narva Muuseumi

Ekskursioon Kunstigaleriisse

„Meie lipp“ Joonistamine kividele – 5 rühm 25.02  Viktoriin rühmade vahel 4,6,7,9  «Eesti iseseisvusepäev» 28.02.2020 kell 15.15  teater „Tuuleveski“

Etendus „Maša ja karu“ (3,9,8 rühmad)

 

„Maslenitsa ja Vastlapäeva kombed“ õppifilmi vaatamine

 

27.02.2020 Vastlapäev kõikides rühmades –  meelelahutus õues (vene ja eesti traditsioonid)

 

25.02 – 28.02 Poisid teevad üllatusi tüdrukutele

 

„Ema lasterühmas külas“ vestlus ja mäng emaga (Pardikesed)  

 

27.02.2020 Vastlapäev kõikides rühmades –  meelelahutus õues (vene ja eesti traditsioonid)

 

Märts 2020
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
2.03-6.03

Tüdrukute nädal – tublim korrapidaja rühmades

 

2.03 – 6.03 meisterdame emadega playmaisist (naistepäeva puhul) Kuu viimane neljapäev – Hällilapsed 27.03.2020 kell 15.15  teater „Tuuleveski“

Etendus „Подарок водного дракона“ (8,4,,7,6 rühmad)

Postkaardi meisterdamine naistepäevaks (Sipelgad)

 

„Poskaart  vanaemadele“ – 5 rühm

„Minu ema töö“ – meelelahutus 6 rühm  Ekskursioon Narva Muuseumi

Ekskursioon Kunstigaleriisse

„Emakeelepäev“ – luuletuste lugemine  rühmades ja kollaaži koostamine.

 

 „Kuidas mina aitan ema“ fotoajaleht laste intervjuuga 8 rühm .03.2020 kell 15.00 (16.00) Eesti Lasteteater „Kuidas olla hea“

Etendus eesti keeles (4,9,7) rühmad)

 

20.04 – 24.04.2020 Loomingunädal: «Karaoke»

 

Aprill 2020
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
„Värvitud munade jaoks aluste valmistamine rühmades“  6.04 – 9.04 “Kaunistame lihavõttemuna” meisterdame lastevanematega rühmades

 

Kuu viimane neljapäev – Hällilapsed  Ekskursioon Narva Keeltelütseumisse

 

27.04 – 8.05 laste arengu diagnostika rühmades

Analüüs

20.04 – 24.04.2020 Loomingunadal: «Karaoke» Ekskursioon Narva Muuseumi

Ekskursioon Kunstigaleriisse

 Lihavõtte kombed“ õppifilmi vaatamine 16.04.2020 Lihavõtted.  „Lihavõtte Jänku lasteaias külas“ 24.04.2020 kell 15.15  teater „Tuuleveski“

Etendus „Сказки старой мельницы“ (4,6,5 rühmad)

Kingituste valmistamine emadepäevaks

Sipelgad

 

16.04.2020 Lihavõtted.  „Lihavõtte Jänku külaskäik“ (meelelahutus lasteaialastele ja munade värvimine rühmades)

 

Mai 2020
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
 11.05 – 15.05 Lõpupeoks valmistumine

 

 “Minu ema” – fotonäitus

emadepäevaks (Jänkud)

 

“Minu ema töö” – vestlus ja ekskursioon

4  rühm

Kuu viimane neljapäev – Hällilapsed Ekskursioon Narva Muuseumi

Ekskursioon Kunstigaleriisse

Politsei  külastab lasteaeda teemal “Ohutus teel”.
Kingituste valmistamine emadepäevaks

rühmades

 

Arenguvestlused vanematega rühmades Emadepäev – emade õnnitlemine rühmades
………Kell 17.30 Lastevanemate koosolek (rühmades) ……Kell 17.00 Lastevanemate üldkoosolek 16.05 kell 10.00 „Meie metsa muinaslood“ Lõpupidu 22.05 kell 15.15

teater „Lepatriinu“

Etendus „История пёстрых перьев“ (5,6,9,4,7,8 rühmad)

 

 

 

Juuni 2020
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
„Suvi tuleb!“ – Ohutus suvisel ajal Uute sõime lastevanemate koosolek Rühmade komplekteerimine.  Ekskursioon Narva Piirivalve punkti 7,9 rühmad Üritus Lastekaitse päeva Kreenhhoolmi staadionil.
Sisehindamine

Uue õppeaasta töö planeerimine

Sisehindamine

Uue  õppeaasta töö planeerimine

.06.20  Perepidu «Tere, Suvi!»

 

 

 

Juuli 2020
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
Meie metsa muinaslood“.“ – Kokkuvõtted aastaaegade teemal rühmades

 

Kollektiivpuhkus 13.07.2020 –   .08.2020

 

August 2020
Rühma üritused Üritused koos vanematega Lasteaia üritused Üritused teiste asutustega Linna üritused
Rühmade komplekteerimine.  Uue õppeaasta töö planeerimine

 

Koostas: õppealajuhataja Arina Sokolovskaja